Gradjevinski fakultet Mostar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mehanika II.

+2
Gerber
Konzola
6 posters

Go down

Mehanika II. Empty Mehanika II.

Postaj  Konzola pet sij 28, 2011 7:23 pm

Bila bi zahvalna,ako mi netko može pomoći oko Mehanike II. Kakva su dosadašnja iskustva s tim predmetom??? Smile Koliko je vremena potrebno za spremit pismeni dio i postoje li ikakve dobre instrukcije u Mostaru koje se tiču tog predmeta koji meni izgleda supeeerteško?
Konzola
Konzola

Broj postova : 4
Registration date : 28.01.2011

[Vrh] Go down

Mehanika II. Empty Re: Mehanika II.

Postaj  Gerber pet sij 28, 2011 9:13 pm

Ćao konzolo, ovdje gerber...i ja sam u tvojoj situaciji...nadam se da će se javiti netko sa iskustvom Laughing
Gerber
Gerber

Broj postova : 7
Registration date : 27.01.2011

[Vrh] Go down

Mehanika II. Empty Re: Mehanika II.

Postaj  Kristo pet sij 28, 2011 9:47 pm

Konzola je napisao/la:Bila bi zahvalna,ako mi netko može pomoći oko Mehanike II. Kakva su dosadašnja iskustva s tim predmetom??? Smile Koliko je vremena potrebno za spremit pismeni dio i postoje li ikakve dobre instrukcije u Mostaru koje se tiču tog predmeta koji meni izgleda supeeerteško?

Pozdrav!

Ja sam Mehaniku II polagao prije 2 godine, ali vjerojatno je i sad ista situacija!
Predmet samo izgledat teško, ali brzo se skonta, a i prof. i asistent su kraljevi. Za pismeni je bila ona skripta sa zadacima. Na ispitu obavezno budu mehanizmi, a oni su mi i bili najlakši! Za usmeni su bila pitanja (naravno, kod Tokića ima sve!), to se nabuba za par dana bez ikakvih problema! Ugl, može se ugovoriti dodatni usmeni sa prof. kad god hoćete (ovo uzeti sa rezervom, pošto je meni bio 9. mj.!). Ured mu je tamo kod prava, di je bila Zdravstvena škola ili kako već, di je sad ambulanta.
Ako vas zanima još šta, samo pitajte!

Kristo
Kristo
Admin

Broj postova : 15
Age : 37
Registration date : 25.09.2010

[Vrh] Go down

Mehanika II. Empty Re: Mehanika II.

Postaj  Konzola pet sij 28, 2011 9:57 pm

Eee hvala ti...samo me zanima vremenski koliko ti je trebalo da spremiš taj predmet,jer smo mi na 2. godini u velikoj gužvi s ispitnim rokovima...
Konzola
Konzola

Broj postova : 4
Registration date : 28.01.2011

[Vrh] Go down

Mehanika II. Empty Re: Mehanika II.

Postaj  Kristo pet sij 28, 2011 10:11 pm

A jedno 5 dana lomljenja! Ali opet rezerva, davno je to bilo kad sam ja polagao!
Kristo
Kristo
Admin

Broj postova : 15
Age : 37
Registration date : 25.09.2010

[Vrh] Go down

Mehanika II. Empty Re: Mehanika II.

Postaj  >>>Prim@<<< pet sij 28, 2011 10:43 pm

svidja mi se ova Konzola Razz ahhahaha

koliki ti je max progib na kraju kraka ??
>>>Prim@<<<
>>>Prim@<<<

Broj postova : 15
Registration date : 26.01.2011

[Vrh] Go down

Mehanika II. Empty Re: Mehanika II.

Postaj  ićorić pet sij 28, 2011 11:21 pm

ćao gerbere niđe te, pogotovo na tom avataru Very Happy

ma ono je jednostavno, i ostali zadaci su prlicno jednostavni, slicno kao kinematika i oscilacije u fizici.
i kanite se instrukcija, ako sami ne skontate bar jednostavne primjere necete ni na instrukcijama nauciti nesto posebno, bar ovaj predmet mozes izaci par puta i na kraju ces ga poloziti, problem je sto ne ucite teoriju prije zadataka... eto to je moj savjet, prvo naucite teoriju pa onda zadatke

a za koliko cete nauciti ovaj ispit... heh...
kao sto jednom mudar covjek rece: ako pitas nekog tko je polozio ispit koliko je ucio, a on ti kaze pet minuta, sjedni i ti pet minuta i uci, a ako ne ne naucis pet minuta sjedni jos dvije minute pa ces nauciti,
taj mudri covjek je petar cerovec Very Happy

ićorić

Broj postova : 8
Age : 38
Registration date : 29.09.2010

[Vrh] Go down

Mehanika II. Empty Re: Mehanika II.

Postaj  sofija pet sij 28, 2011 11:25 pm

Konzola je napisao/la:Bila bi zahvalna,ako mi netko može pomoći oko Mehanike II. Kakva su dosadašnja iskustva s tim predmetom??? Smile Koliko je vremena potrebno za spremit pismeni dio i postoje li ikakve dobre instrukcije u Mostaru koje se tiču tog predmeta koji meni izgleda supeeerteško?

Predmet uopće nije težak, imaš onu zbirku i uvijek ti zadatci budu iz nje, čak se i vrijednosti znaju ponavljati.
Najlakše ti je naučiti mehanizme i virtualni rad, a i asistent će ti pomoći na pismenom samo ga pitaj.
A za usmeni imaš pitanja što je profesor dao i po njima uči, a u Tokića ti vjrojatno ima i neka skripta ili nečija teka s predavanja.
Ako ne nađeš ništa za usmeni kod Tokića javi, ja sam nešto sastavljala pa ću odnijeti kod Tokića.
sofija
sofija

Broj postova : 8
Registration date : 25.09.2010

[Vrh] Go down

Mehanika II. Empty Re: Mehanika II.

Postaj  Kristo pet sij 28, 2011 11:28 pm

E ovo za teoriju prije zadataka je pravi savjet!?
To sam naučio još na Mehanici I! Može se naučit zadatak napamet, a onda Miško makne silku malo udesno i "Kolega...".
Kristo
Kristo
Admin

Broj postova : 15
Age : 37
Registration date : 25.09.2010

[Vrh] Go down

Mehanika II. Empty Re: Mehanika II.

Postaj  Gerber sub sij 29, 2011 11:52 am

ićorić je napisao/la:ćao gerbere niđe te, pogotovo na tom avataru Very Happy

ma ono je jednostavno, i ostali zadaci su prlicno jednostavni, slicno kao kinematika i oscilacije u fizici.
i kanite se instrukcija, ako sami ne skontate bar jednostavne primjere necete ni na instrukcijama nauciti nesto posebno, bar ovaj predmet mozes izaci par puta i na kraju ces ga poloziti, problem je sto ne ucite teoriju prije zadataka... eto to je moj savjet, prvo naucite teoriju pa onda zadatke

a za koliko cete nauciti ovaj ispit... heh...
kao sto jednom mudar covjek rece: ako pitas nekog tko je polozio ispit koliko je ucio, a on ti kaze pet minuta, sjedni i ti pet minuta i uci, a ako ne ne naucis pet minuta sjedni jos dvije minute pa ces nauciti,
taj mudri covjek je petar cerovec Very Happy

Kolega, avatar je u pripremi, ovo je stari kad sam se još zvala moment, tako da se ti meni ništa ne sekiraš..bit će, bit će....
Gerber
Gerber

Broj postova : 7
Registration date : 27.01.2011

[Vrh] Go down

Mehanika II. Empty Re: Mehanika II.

Postaj  Gerber sub sij 29, 2011 11:54 am

sofija je napisao/la:
Konzola je napisao/la:Bila bi zahvalna,ako mi netko može pomoći oko Mehanike II. Kakva su dosadašnja iskustva s tim predmetom??? Smile Koliko je vremena potrebno za spremit pismeni dio i postoje li ikakve dobre instrukcije u Mostaru koje se tiču tog predmeta koji meni izgleda supeeerteško?

Predmet uopće nije težak, imaš onu zbirku i uvijek ti zadatci budu iz nje, čak se i vrijednosti znaju ponavljati.
Najlakše ti je naučiti mehanizme i virtualni rad, a i asistent će ti pomoći na pismenom samo ga pitaj.
A za usmeni imaš pitanja što je profesor dao i po njima uči, a u Tokića ti vjrojatno ima i neka skripta ili nečija teka s predavanja.
Ako ne nađeš ništa za usmeni kod Tokića javi, ja sam nešto sastavljala pa ću odnijeti kod Tokića.

Više ne daje zadatke iz skripte, jer je prošle god uhvatio ljude koji švercaju itd itd...na kolokviju je npr dao mehanizam u jednoj grupi (nažalost mojoj) da je bila takva caka, a ja ni u jednom zad u skripti nisam naletila na to (a sve sam preradila), a u drugoj grupi je dao ajmo reći pogrešno kotiran mehanizam..konzoli je potrefio pa ona zna o čemu pričam
Gerber
Gerber

Broj postova : 7
Registration date : 27.01.2011

[Vrh] Go down

Mehanika II. Empty Re: Mehanika II.

Postaj  Konzola sub sij 29, 2011 2:53 pm

Kristo je napisao/la:A jedno 5 dana lomljenja! Ali opet rezerva, davno je to bilo kad sam ja polagao!

Ako je 5 dana lomljena onda neće bit neki problem...Smile hvala lijepa na savjetima Wink
Konzola
Konzola

Broj postova : 4
Registration date : 28.01.2011

[Vrh] Go down

Mehanika II. Empty Re: Mehanika II.

Postaj  Konzola sub sij 29, 2011 2:57 pm

Gerber je napisao/la:
sofija je napisao/la:
Konzola je napisao/la:Bila bi zahvalna,ako mi netko može pomoći oko Mehanike II. Kakva su dosadašnja iskustva s tim predmetom??? Smile Koliko je vremena potrebno za spremit pismeni dio i postoje li ikakve dobre instrukcije u Mostaru koje se tiču tog predmeta koji meni izgleda supeeerteško?

Predmet uopće nije težak, imaš onu zbirku i uvijek ti zadatci budu iz nje, čak se i vrijednosti znaju ponavljati.
Najlakše ti je naučiti mehanizme i virtualni rad, a i asistent će ti pomoći na pismenom samo ga pitaj.
A za usmeni imaš pitanja što je profesor dao i po njima uči, a u Tokića ti vjrojatno ima i neka skripta ili nečija teka s predavanja.
Ako ne nađeš ništa za usmeni kod Tokića javi, ja sam nešto sastavljala pa ću odnijeti kod Tokića.

Više ne daje zadatke iz skripte, jer je prošle god uhvatio ljude koji švercaju itd itd...na kolokviju je npr dao mehanizam u jednoj grupi (nažalost mojoj) da je bila takva caka, a ja ni u jednom zad u skripti nisam naletila na to (a sve sam preradila), a u drugoj grupi je dao ajmo reći pogrešno kotiran mehanizam..konzoli je potrefio pa ona zna o čemu pričam

Pozdrav Gerberu!Znam o čemu pričaš Very Happy Al eto nadam se da će bar na ispitu ponovit koji zadačić iz skripte Wink
Konzola
Konzola

Broj postova : 4
Registration date : 28.01.2011

[Vrh] Go down

Mehanika II. Empty Re: Mehanika II.

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.